Mano Japonija rinkinys – Soya Smile – tai sojos padažų degustacinis rinkinys sukurtas norintiems paragauti Japonijoe gaminamus skirtingų skonių sojų padažus.
Iš ko susideda Mano Japonija rinkinys – Soya Smile :
- Ponzu citrusų skonio sojos padažas 355ml
- Kewpie sojų ir sezamų japoniškas padažas 1l
- Genen Shoyu sojos padažas 500ml
- Usukuchi Shoyu švelnus sojos padažas 500ml
Kur ir kaip naudojamas kiek vienas produktas ?
- Punzu citrusų skonio sojos padažas – gali būti naudojamas kaip citrusinio skonio sojos koldūnų padažas. Ponzu sojos padažu galima apšlakstyti mėgstamas šviežių daržovių salotas. Jis naudojamas kaip marinatas arba kaip padažas kepant mėsą ir daržoves.
- Kewpie sojų ir sezamų japoniškas padažas – tinka naudoti kaip salotų padažą, japoniškų gyoza koldūnų padažą, keptoms daržovėms.
- Genen Shoyu sojos padažas – populiaru sJaponijoje sojos padažas, išlaikantis sodrų skonį ir turintis mažiau druskos. Galima naudoti prie ryžių patiekalų, salotų, mėsos ir kaip teriyaki padažo ingredientą.
- Usukuchi Shoyu švelnus sojos padažas – šviesesnis nei įprasta ir sūresnis sojos padažas. Naudojamas makaronams, ryžiams, grikių patiekalų paskaninimui.
Trumpi rinkinio produktų aprašymai:
- Ponzu citrusų skonio sojos padažas – padaže nėra riebalų, todėl Ponzu yra labai mėgstamas japonų, kurie prižiūri savo sveikatą ir propaguoja sveiką mitybą.
- Kewpie sojų ir sezamų japoniškas padažas – puikus pasirinkimas gurmanams ir skubantiems žmonėms. Sultingas ir aromatingas sojos ir sezamo padažas tinka salotoms, daržovėms ar įvairiai mėsai.
- Genen Shoyu sojos padažas – pagamintas naudojant tradicines alaus gamybos technologijas ir be sojos pupelių be GM. Galite būti tikri, kad šis puikus sojų padažas pasižymi geru skoniu, kurio galima tikėtis iš įprasto sojos padažo, tačiau su 50% mažiau druskos.
- Usukuchi Shoyu švelnus sojos padažas – Paplitęs Kansai regione, ir pasižymi šviesesne spalva ir sūrumu. Jo gamyboje naudojama iš fermentuotų ryžių gaminama saldi amazake.
Kodėl verta įsigyti šį rinkinį? Mes pasirūpinome, kad Jums būtų aišku kur ir kaip naudoti rinkinyje esančius produktus.
- Ponzu citrusų skonio sojos padažas – puikiai tinka naudojant kaip marinatą mėsai arba daržovėms
- Kewpie sojų ir sezamų japoniškas padažas – sultingas ir aromatingas sojos ir sezamo padažas tinka salotoms, daržovėms ar įvairiai mėsai.
- Genen Shoyu sojos padažas – padažas turi gilią spalvą ir stiprų aromatą bei sodrumą. Jį galima naudoti visiems patiekalams, kurie neturi būti ypatingai susiję su gatavo produkto spalva, pradedant nuo labai pagardintų virtų patiekalų. Taip pat rekomenduojama naudoti jį teriyaki padažo gamybai.
- Usukuchi Shoyu švelnus sojos padažas – padažas pasižymi lengvu aromatu ir sodrumu, todėl rekomenduojama jį derinti su dashi sultiniu. Dažniausia naudojamas gaminant sriubas su katsuo arba kombu dashi ( produktus ir informaciją apie juos galit rasti čia ir čia ) .
SVARBU – perkant rinkinį žinosite kaip naudoti ir sutaupysite.
PAPILDOMA INFORMACIJA – Jiegu sandelyje laikinai neturime rinkinio prekės, kitas rinkinio prekes siūlome isigyti pasirenkant atskirai.