Apie Mano japoniją

Mūsų įmonės šūkis – Mažiau yra daugiau

 

Apie mus

Pažintis su Japonija prasidėjo dar 2009 metais, todėl ilgą laiką buvo galvojama apie galimybę prekiauti prekėmis iš Japonijos, įskaitant ir unikalius ir kokybiškus maisto produktus. Pažintys su japonais, keletas apsilankymų tekančios saulės šalyje, šį sprendimą dar labiau išgrynino ir sustiprino.

Asmeninės pažintys su japoniškos virtuvės profesionalais bei intensyvus domėjimasis savarankiškai, padėjo atrasti Umami skonį, šio skonio esmę ir unikalias šio skonio galimybes.

Todėl Jums siūlome aukštos kokybės maisto produktus, kurie atitinka japoniško ir sveiko gyvenimo būdo filosofiją, naudojant mažiau, bet kokybiškus produktus.

Atrinkdami maisto produktų asortimentą ir bendraudami tiesiogiai su gamintojais ir tiekėjais Japonijoje, didelį dėmesį skiriame produktams, kuriose yra mažiau cukraus ir druskos nei rinkoje esančiuose analoguose.

Kuo ypatingi Mano Japonija produktai?

Visi parduodami maisto produktai yra su kilmės sertifikatais, kurie įrodo, kad prekės yra pagamintos Japonijoje ir atitinka griežtus kokybės reikalavimus.

Kadangi Japonija yra garsi ypatingu maisto produktų skoniu, mes siūlome produktus, kurie atskeidžia ir sustiprina umami skonį, kuris buvo išrastas Japonijoje.

Norime pasidžiaugti, kad su mūsų įmonės vadybininkės Yuko san pagalba, galime betarpiškai bendrauti su gamintojais ir tiekėjais, kurie mums patiki šimtamečių verslų paslaptis ir tuo pačiu atranda Europos rinką ir sužino apie Lietuvą.

Mūsų komanda

Džiaugiamės, galėdami dirbti su kolegomis, kurie dirba ne tik Lietuvoje, bet ir Japonijoje.

Leiskite supažindinti su mūsų  kolektyvu, kurį vadiname Dream Team, tai – Yuko san, Gytis, Vlada ir Dovilė.

Platus pasirinkimas

Platų ir nuolat pildomą maisto produktų, skirtų kasdieniniam vartojimui, asortimentą galite įsigyti mūsų el.prekybos parduotuvėje www.manojaponija.lt.

Bendraukime FacebookInstagram, skaitykite mūsų straipsnius ir gaminkite pagal mūsų receptus.