Rodoma 1–12 iš 92

Rodyti įrankių juostą
Uždaryti

ACTIVE Gold skystas kolagenas 500ml

50.00
Maisto papildas rekomenduojamas sportuojantiems arba aktyviai gyvenantiems (geriamas kolagenas) Gold Collagen Active su saldikliu. Dėžutėje yra 10 vnt orui nepralaidžių (50ml) stiklinių buteliukų. Naudojimas - 10 dienų geriama po vieną buteliuką kas du mėnesius.
Aštrus GOLDEN Japoniškas karis
Uždaryti

Aštrus GOLDEN curry padažas kubeliuose (8 vnt.)

5.00
Aštrus GOLDEN curry padažas kubeliuose - naudojami sriubų, troškinių, padažų gaminimui. Tai tradicinio buljono kubelių alternatyva mėgstantiems aštrų ir sveiką maistą. Indijos skonis japoniškai.
Bambukunis suši gaminimo kilimėlis 24cm
Uždaryti

Bambukinis suši gaminimo kilimėlis 24 cm

1.50
Bambukinis suši gaminimo kilimėlis -  yra iš bambuko ir medvilnės virvelės padarytas kilimėlis, naudojamas gaminant sušį ir kitą maistą.
-18%
Cup Noodles kario skonio makaronai
Uždaryti

Cup Noodles makaronai su kariu 67 g

2.20 1.80
Cup Noodle makaronai su kariu pagaminami vos per 3 minutes! Pajuskite pačių pirmųjų greitai paruošiamų japoniškų makaronų skonį!
-18%
Cup Noodles krevečių skonio makaronai
Uždaryti

Cup Noodles makaronai su krevetėmis 63 g

2.20 1.80
Cup Noodles makaronai  su krevetėmis pagaminami vos per 3 minutes! Pajuskite pačių pirmųjų greitai paruošiamų japoniškų makaronų skonį!
-18%
Cup Noodles makaronai su vištiena
Uždaryti

Cup Noodles makaronai su vištiena ir shiitake 63 g

2.20 1.80
Cup Noodles makaronai su vištiena ir shiitake pagaminami vos per 3 minutes! Pajuskite pačių pirmųjų greitai paruošiamų japoniškų makaronų skonį!
Daruma Udon makaronai
Uždaryti

Daruma Udon makaronai 1kg

8.40
Daruma Udon makaronai yra tirštų, kvietinių miltų makaronų rūšis, dažnai naudojama japonų virtuvėje. Jie dažnai patiekiami karšti kaip paprasčiausia makaronų sriuba, kaip kake udon, švelniai paskanintame sultinyje, vadinamame kakejiru, kuris gaminamas iš dashi, sojos padažo ir mirino.
Išparduota
Fueru Wakame džiovinti jūros dumbliai
Uždaryti

Fueru Wakame džiovinti jūros dumbliai 50 g

3.50
Fueru Wakame džiovinti jūros dumbliai gaminami pagal tradicinį japonų receptą, kurio dėka Fueru Wakame džiovinti jūros dumbliai turi nepamirštamą skonį.
Uždaryti

Furikake prieskoniai ryžiams jūros dumbliai ir bonito 40g

3.50
Furikake prieskoniai ryžiams -  jūros dumblių ir vytinto tuno drožlių (bonito) derinys, naudojamas ryžių, kuskuso, grikių, kiaušinienės ar omleto paskaninimui ir praturtinimui svarbiais mikroelemntais.
Udon makaronai
Uždaryti

Futo Udon Kitsune makaronai (trys porcijos) 670 g

10.00
Pakuotėje yra viskas, ko reikia norint pagaminti tris porcijas - ypač stori udon makaronai su keptais tofu paplotėliais, autentiškas sojos padažas ir umami skonį suteikiantys japoniški  „bonito dashi“ (vytintų tuno drožlių) milteliai! Be to, šie greito paruošimo makaronai yra virti o ne kepti, kad šis skanus patiekalas būtų sveikas ir ypač patogiai paruošiamas. Tikras išsigelbėjimas dirbantiems tėvams, kurių vaikai mokosi nuotoliniu būdu ir savarankiškai turi pasigaminti maistą.
Futo Udon Tanuki
Uždaryti

Futo Udon Tanuki makaronai (trys porcijos) 670 g

10.00
Pakuotėje yra viskas, ko reikia norint pagaminti tris porcijas - ypač stori udon makaronai, tempura trupiniai, skystas bonito sultinys ir umami skonį suteikiantys japoniški  „bonito dashi“ (vytintų tuno drožlių) milteliai! Be to, šie greito paruošimo makaronai yra virti o ne kepti, kad šis skanus patiekalas būtų sveikas ir ypač patogiai paruošiamas. Tikras išsigelbėjimas dirbantiems tėvams, kurių vaikai mokosi nuotoliniu būdu ir savarankiškai turi pasigaminti maistą.
Genen Shoyu sojos padažas
Uždaryti

Genen Shoyu sojos padažas 500 ml

6.15
Japonijos gamintojo "Yamasa" Genen Shoyu sojos padažas yra klasikiis, natūraliai gaminamas ir sumažintos druskos.