Rodoma 1–16 iš 118

Rodyti įrankių juostą
Uždaryti

ACTIVE Gold skystas kolagenas 500ml

48.00
Maisto papildas rekomenduojamas sportuojantiems arba aktyviai gyvenantiems (geriamas kolagenas) Gold Collagen Active su saldikliu. Dėžutėje yra 10 vnt orui nepralaidžių (50ml) stiklinių buteliukų. Naudojimas - 10 dienų geriama po vieną buteliuką kas du mėnesius.
Aštrus GOLDEN Japoniškas karis
Uždaryti

Aštrus GOLDEN curry padažas kubeliuose (8 vnt.)

5.00
Aštrus GOLDEN curry padažas kubeliuose - naudojami sriubų, troškinių, padažų gaminimui. Tai tradicinio buljono kubelių alternatyva mėgstantiems aštrų ir sveiką maistą. Indijos skonis japoniškai.
Aštrus vištienos Wok padažas
Uždaryti

Aštrus vištienos Wok padažas 180g

5.00
Aštrus vištienos Wok padažas - padažas skirtas wok vištienai pagaminti, bet puikiai tiks gaminant ir vegetariškus/veganiškus patiekalus arba jūros produktus.
Austrių sojos padažas KAKI DASHI
Uždaryti

Austrių sojos padažas KAKI DASHI 400 ml

10.00
Austrių sojos padažas pagamintas iš austrių, tuno ir rudadumblių sultinio, proporcingai sumaišyto su nesūriu sojos padažu, išgaunant švelniai sodrų skonį, kuris patiks jūrų gėrybių mėgėjams, nes bet kuriam patiekalui suteiks austrėms būdingo išskirtinio skonio ir aromato.
Bambukunis suši gaminimo kilimėlis 24cm
Uždaryti

Bambukinis suši gaminimo kilimėlis 24 cm

1.50
Bambukinis suši gaminimo kilimėlis -  yra iš bambuko ir medvilnės virvelės padarytas kilimėlis, naudojamas gaminant sušį ir kitą maistą.
Išparduota
Chapaghetti makaronai su juodų pupelių padažu
Uždaryti

Chapaghetti makaronai su juodų pupelių padažu

2.00
NONGSHIM gamintojai nusprendė pilnai atkartot patiekalą Jjajangmyeon 짜장면, tai kinietiško stiliaus korėjietiškas patiekalas, vienas populiariausiu makaronų patiekalų Pietų Korėjoje ir pavadino jį Chapaghetti makaronai su juodų pupelių padažu, nuo žodžiu Jjajang (Chajang) ir Ramyeon.
Išparduota
Daruma Udon makaronai
Uždaryti

Daruma Udon makaronai 1kg

8.40
Daruma Udon makaronai yra tirštų, kvietinių miltų makaronų rūšis, dažnai naudojama japonų virtuvėje. Jie dažnai patiekiami karšti kaip paprasčiausia makaronų sriuba, kaip kake udon, švelniai paskanintame sultinyje, vadinamame kakejiru, kuris gaminamas iš dashi, sojos padažo ir mirino.
Fueru Wakame džiovinti jūros dumbliai
Uždaryti

Fueru Wakame džiovinti jūros dumbliai 50 g

3.50
Fueru Wakame džiovinti jūros dumbliai gaminami pagal tradicinį japonų receptą, kurio dėka Fueru Wakame džiovinti jūros dumbliai turi nepamirštamą skonį.
Uždaryti

Furikake prieskoniai ryžiams jūros dumbliai ir bonito 40g

3.50
Furikake prieskoniai ryžiams -  jūros dumblių ir vytinto tuno drožlių (bonito) derinys, naudojamas ryžių, kuskuso, grikių, kiaušinienės ar omleto paskaninimui ir praturtinimui svarbiais mikroelemntais.
Furikake prieskonis su dumbliais ir shiitake
Uždaryti

Furikake prieskonis su dumbliais ir shiitake 30g

3.50
Furikake prieskonis su dumbliais ir shiitake puikiai tinka jūsų ryžiams ar kiaušinienei pagardinti!
Furikake prieskonis su jautiena
Uždaryti

Furikake prieskonis su jautiena 30g

3.50
Jautienos soboro furikake ryžių prieskoniai puikiai tinka jūsų ryžiams ar kiaušinienei pagardinti!
Furikake prieskonis su lašiša
Uždaryti

Furikake prieskonis su lašiša 30g

3.50
Furikake prieskonis su lašiša puikiai tinka jūsų ryžiams ar kiaušinienei pagardinti!
Udon makaronai
Uždaryti

Futo Udon Kitsune makaronai (trys porcijos) 670 g

10.00
Pakuotėje yra viskas, ko reikia norint pagaminti tris porcijas - ypač stori udon makaronai su keptais tofu paplotėliais, autentiškas sojos padažas ir umami skonį suteikiantys japoniški  „bonito dashi“ (vytintų tuno drožlių) milteliai! Be to, šie greito paruošimo makaronai yra virti o ne kepti, kad šis skanus patiekalas būtų sveikas ir ypač patogiai paruošiamas. Tikras išsigelbėjimas dirbantiems tėvams, kurių vaikai mokosi nuotoliniu būdu ir savarankiškai turi pasigaminti maistą.
-25%
Futo Udon Tanuki
Uždaryti

Futo Udon Tanuki makaronai (trys porcijos) 670 g

10.00 7.50
Pakuotėje yra viskas, ko reikia norint pagaminti tris porcijas - ypač stori udon makaronai, tempura trupiniai, skystas bonito sultinys ir umami skonį suteikiantys japoniški  „bonito dashi“ (vytintų tuno drožlių) milteliai! Be to, šie greito paruošimo makaronai yra virti o ne kepti, kad šis skanus patiekalas būtų sveikas ir ypač patogiai paruošiamas. Tikras išsigelbėjimas dirbantiems tėvams, kurių vaikai mokosi nuotoliniu būdu ir savarankiškai turi pasigaminti maistą.
Išparduota
Genen Shoyu sojos padažas
Uždaryti

Genen Shoyu sojos padažas 500 ml

6.15
Japonijos gamintojo "Yamasa" Genen Shoyu sojos padažas yra klasikiis, natūraliai gaminamas ir sumažintos druskos.

Gochujang korėjietiška čili pasta 500g

5.00
Gochujang korėjietiška čili pasta 고추장 yra tradicinė korėjietiška sojų pupelių pasta, gaminama iš glitingų ryžių (chhapsal) ir fermentuotų sojų pupelių, pagardinta didele raudonųjų pipirų koncentracija.